Zostań partnerem

Jak zostać naszym partnerem handlowym

Zostań partnerem handlowym Mainka Consulting i korzystaj z uczciwych prowizji, szybkich wypłat i darmowych szkoleń.

Zostań partnerem biznesowym Mainka Consulting i korzystaj z uczciwych prowizji, szybkich wypłat i bezpłatnych szkoleń.

Oto jak to działa

Szukamy partnerów handlowych, którzy będą sprzedawać nasze usługi na miejscu w Polsce polskim firmom.

Główną usługą jest założenie firmy w Niemczech – klienci mogą później skorzystać z dodatkowych usług, takich jak klasyczne doradztwo podatkowe i wirtualne biuro.

Kto może zostać partnerem?

W zasadzie każdy, kto chce się z nami rozwijać, może zostać partnerem.

Z jednej strony są to doradcy podatkowi, prawnicy, konsultanci ds. zarządzania i notariusze. Z drugiej strony, chętnie witamy jako partnerów również rekruterów i osoby z wykształceniem ekonomicznym.

Kto może zostać partnerem?

Zasadniczo naszym partnerem może zostać każdy, kto chce rozwijać się razem z nami – nie tylko doradcy podatkowi i biznesowi, prawnicy oraz notariusze, lecz także rekruterzy i osoby z wykształceniem ekonomicznym.

Warunki współpracy

Partner otrzymuje za pośrednictwo w założeniu spółki GmbH 750 EUR.

Sprzedaż usług odbywa się wyłącznie w naszym imieniu. Szczegółowe informacje dotyczące naszej firmy i naszych usług otrzymają Państwo w formie broszur i ulotek. Oprócz tego oferujemy naszym partnerom udział w szkoleniach sprzedażowych.

Jak możesz zostać partnerem?

Po wypełnieniu przez Ciebie poniższego formularza kontaktowego skontaktujemy się z Tobą, aby poznać Cię podczas wideorozmowy i omówić szczegóły. Następnie zostanie podpisana umowa partnerska.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa zgłoszenia!

O Mainka Consulting

Specjalizujemy się w obsłudze polskich firm. Jako dostawca kompleksowych usług towarzyszymy Państwu przy zakładaniu firmy, udostępniamy wirtualne biuro oraz realizujemy na Państwa życzenie zadania z obszaru doradztwa podatkowego. Naszym celem jest usuwanie biurokratycznych przeszkód, tak abyście mogli Państwo skupić się na swojej głównej działalności.

Specjalizujemy się w obsłudze firm zagranicznych. Jako dostawca kompleksowych usług towarzyszymy przy zakładaniu działalności gospodarczej, zapewniamy wirtualne biuro i na życzenie wykonujemy zadania z zakresu doradztwa podatkowego. Naszym celem jest usunięcie przeszkód biurokratycznych, tak abyś mógł skoncentrować się na swojej podstawowej działalności.

Dowiedz się więcej
navigate_next

Formularz kontaktowy

Vielen Dank! Wir haben Ihre Kontaktanfrage erhalten...
Oops! Beim Übermitteln des Formulars ist etwas schiefgelaufen. Bitte versuchen Sie es erneut...