Oferta pracy

Specjalist/ka podatkowy/a

Do obowiązków specjalisty podatkowego należy między innymi optymalizacja struktury podatkowej naszych klientów oraz komunikacja z urzędem skarbowym.


Opis stanowiska pracy

Do obowiązków specjalisty podatkowego należy między innymi optymalizacja struktury podatkowej naszych klientów oraz komunikacja z urzędem skarbowym.


Nasza misja

Naszym celem jest pomoc polskim firmom w założeniu działalności w Niemczech oraz usunięcie wszelkich barier biurokratycznych. Realizujemy wszystkie ważne zadania – od założenia firmy przez zarejestrowanie siedziby firmy po doradztwo podatkowe, a Państwo mogą w pełni skoncentrować się na swojej głównej działalności. Dzięki naszej wyjątkowej ofercie usług jesteśmy najlepszym partnerem dla polskich firm w Niemczech.

Państwa korzyści:

Nowoczesne miejsce pracy

Czeka na Państwa nowoczesne miejsce pracy w nowo urządzonej kancelarii z elastycznymi godzinami pracy. Oprócz tego otrzymują Państwo dostęp do najlepszego oprogramowania i nowoczesnego sprzętu.

Atmosfera start-upu

Będą Państwo pracować w młodym zespole, który jest niezwykle otwarty na nowe i kreatywne pomysły. Sprawna komunikacja i płaskie hierarchie to część naszej filozofii.

Tutaj mają Państwo możliwość rozwoju

Nie są Państwo dla nas kolejnym pracownikiem, lecz cennym elementem naszego przedsiębiorstwa. Dlatego oferujemy Państwu różnorodne możliwości dalszego rozwoju oraz karieryw długiej perspektywie czasowej.

O Mainka Consulting

Specjalizujemy się w obsłudze polskich firm. Jako dostawca kompleksowych usług towarzyszymy Państwu przy zakładaniu firmy, udostępniamy wirtualne biuro oraz realizujemy na Państwa życzenie zadania z obszaru doradztwa podatkowego. Naszym celem jest usuwanie biurokratycznych przeszkód, tak abyście mogli Państwo skupić się na swojej głównej działalności.

Dowiedz się więcej
navigate_next