Kariera

Kariera w Mainka Consulting

Tutaj znajdą Państwa aktualne oferty pracy.

Zrób kolejny krok w swojej karierze. Tutaj można znaleźć aktualne ogłoszenia o pracy.

Nasze oferty pracy

Finanzbuchhalter*in (m/w/d)

Erstellung laufender Finanzbuchhaltungen für nationale und internationale Unternehmen (nach deutschem Recht) verschiedener Größen und Branchen.

Zur Stellenanzeige
navigate_next

Bilanzbuchhalter*in (m/w/d)

Als Bilanzbuchhalter/in liegen deine Aufgaben vor allem im Rechnungswesen und der Bilanzerstellung. Darunter zählt unter anderem die Erstellung von Monatsabschlüssen für unsere Mandanten.


Zur Stellenanzeige
navigate_next

Lohnbuchhalter*in (m/w/d)

Die Lohnbuchhaltung ist ein Teilbereich der Buchhaltung und befasst sich mit der betrieblichen Abwicklung von Lohn- und Gehaltsabrechnungen.

Zur Stellenanzeige
navigate_next

Nasza misja

Naszym celem jest pomoc polskim firmom w założeniu działalności w Niemczech oraz usunięcie wszelkich barier biurokratycznych. Realizujemy wszystkie ważne zadania – od założenia firmy przez zarejestrowanie siedziby firmy po doradztwo podatkowe, a Państwo mogą w pełni skoncentrować się na swojej głównej działalności. Dzięki naszej wyjątkowej ofercie usług jesteśmy najlepszym partnerem dla polskich firm w Niemczech.

Naszym celem jest wspieranie firm zagranicznych w zakładaniu działalności w Niemczech i usuwanie wszelkich przeszkód biurokratycznych. Zajmujemy się wszystkimi ważnymi zadaniami, od założenia firmy po rejestrację siedziby i doradztwo podatkowe, tak abyś mógł w pełni skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Nasza wyjątkowa oferta usług sprawia, że jesteśmy najlepszym partnerem dla firm zagranicznych w Niemczech.

Państwa korzyści:

Nowoczesne miejsce pracy

Czeka na Państwa nowoczesne miejsce pracy w nowo urządzonej kancelarii z elastycznymi godzinami pracy. Oprócz tego otrzymują Państwo dostęp do najlepszego oprogramowania i nowoczesnego sprzętu.

Atmosfera start-upu

Będą Państwo pracować w młodym zespole, który jest niezwykle otwarty na nowe i kreatywne pomysły. Sprawna komunikacja i płaskie hierarchie to część naszej filozofii.

Tutaj mają Państwo możliwość rozwoju

Nie są Państwo dla nas kolejnym pracownikiem, lecz cennym elementem naszego przedsiębiorstwa. Dlatego oferujemy Państwu różnorodne możliwości dalszego rozwoju oraz karieryw długiej perspektywie czasowej.

O Mainka Consulting

Specjalizujemy się w obsłudze polskich firm. Jako dostawca kompleksowych usług towarzyszymy Państwu przy zakładaniu firmy, udostępniamy wirtualne biuro oraz realizujemy na Państwa życzenie zadania z obszaru doradztwa podatkowego. Naszym celem jest usuwanie biurokratycznych przeszkód, tak abyście mogli Państwo skupić się na swojej głównej działalności.

Specjalizujemy się w obsłudze firm zagranicznych. Jako dostawca kompleksowych usług towarzyszymy przy zakładaniu działalności gospodarczej, zapewniamy wirtualne biuro i na życzenie wykonujemy zadania z zakresu doradztwa podatkowego. Naszym celem jest usunięcie przeszkód biurokratycznych, tak abyś mógł skoncentrować się na swojej podstawowej działalności.

Dowiedz się więcej
navigate_next